Znajdź swój paczkomat w Białymstoku:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Białystok:

Więcej

Wizytówki Białystok – dlaczego warto nas wybrać?

Możliwość zamówienia wizytówek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 149 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Funkcjonalne wizytówki – Białystok i województwo podlaskie

Prowadzisz własny lokalny biznes, a może pracujesz w potężnej międzynarodowej korporacji? Bez względu na zasięg Twojej firmy, musisz zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Wizytówka pomoże Ci w budowaniu pozytywnego wizerunku. Należy zwrócić uwagę, aby zleceniobiorca, któremu powierzymy wydruk wizytówek, wyróżniał się starannością i kreatywnością. Dlaczego warto obdarzyć zaufaniem pieczątki Stempleks? Białystok i województwo podlaskie to tereny, w których działamy od lat dla wielu klientów.

Dlaczego warto postawić na nasze wizytówki? Białystok to rozwijający się ośrodek biznesu

Firma Stempleks od lat wypełnia portfolio realizacjami dla klientów indywidualnych, jak również dużych przedsiębiorstw. Mamy bogate doświadczenie w zakresie doradztwa i tworzenia nowatorskich projektów wizytówek. Białystok i województwo podlaskie to obszar zróżnicowanych modeli biznesowych oraz walki o przewagę konkurencyjną. Naszym zadaniem jest wyróżnienie marki klienta i przybliżenie go do upragnionego celu.

Szybki druk wizytówek: Białystok ma dostęp do urozmaiconego asortymentu

Proponujemy szeroki wachlarz usług związanych z drukiem wizytówek. Nasi graficy przygotowali dobrze funkcjonujące szablony. Klienci mogą również przesłać własny projekt wizytówki, który wykonamy w oparciu o wytyczne. Co więcej, istnieje możliwość przygotowania nowego nieschematycznego zamówienia.

Wizytówki, które oferujemy, występują w dwóch najbardziej uniwersalnych wymiarach, 90 mm x 50 mm oraz 85 mm x 55 mm. Parametrem, który możemy dostosować do oczekiwań klienta jest również gramatura, do wyboru 240 g bądź 350 g. Udostępniamy różne warianty papieru. Gotowy projekt można wydrukować na białym papierze fakturowanym, modnym ostatnio – brązowym papierze ekologicznym lub papierze satynowym.

Wybór typu papieru to nie koniec możliwości. Wizytówki firmy Stempleks mogą zostać uszlachetnione. Stosujemy matowe i błyszczące folie oraz zdobienia typu soft touch. Aksamitne wizytówki „miękki dotyk” można urozmaicić tłoczeniami bądź folią UV, dzięki czemu gotowy kartonik będzie wyróżniać niepowtarzalny styl.

Czytaj więcej